מגזין ליסמן

מגזין ליסמן 2017-12-31T20:39:09+00:00

מחפשים לשפץ את הבית? צריכים עזרה בבחירת החלונות הבלגיים לסלון? מגזין Lisman עוסק בכל תחומי עיצוב הבית ובמיוחד בתחומי החלונות והדלתות. במגזין תוכלו למצוא מאמרים וטיפים שנכתבו על ידי המומחים שלנו.

1103, 2012

שירותי דלתות ברזל- רכישה והתקנה

דלתות ברזל הפכו לאחרונה ללא כל ספק לבחירה המועדפת בקרב חלק ניכר מן הצרכנים, כשמתאפיינות בשלל תכונות ייחודיות שקשה להתעלם מהן. למרות זאת, על מנת שיהיה ניתן בסופו של דבר ליהנות משירותיה של דלת ברזל איכותית ועמידה במשך שנים ארוכות, נדרש כמובן לפנות לרכישתן דרכו של גורם שידאג לספק שירות מקצועי ואמין לאורך כל הדרך. בהתאם לכך, נביא לפניכם במהלך סקירה זו את כל המידע שצריך לדעת לפני שפונים לרכוש דלתות מן הסוג הללו.

2304, 2013

חלון בלגי ברזל – כי לאמינות ולאיכות ארוכת שנים קשה למצוא תחליף

חלונות בלגים ברזל הפכו לפופולאריים במיוחד במחוזותינו לאורך השנים, כשהתמורה הנהדרת שמספקים אינה נעלמת מעיניהם של הצרכנים. סוד ההצלחה המרכזי העומד מאחוריהם של חלונות מן הסוג הללו, מצוי כמובן באיכות הגבוהה עליה שומרים לאורך שנים, ההופכת אותם לאמינים במיוחד מבחינתם של הצרכנים. מדובר כאן למעשה מחלונות המיוצרים על ידיו של פרופיל בלגי ברזל, הידוע מאז ומתמיד כפרופיל המקורי והבלעדי ממנו נהגו לייצרם. על אף שניתן למצוא היום ברחבי השוק שלל סוגים איכותיים וחדישים של חלונות, ממשיכים החלונות הבלגים מברזל להוכיח כי למראה הקלאסי והייחודי שלהם קשה למצוא תחליף.

2201, 2014

חלונות ודלתות בלגיים – כל הסוגים הנפוצים

עיצוב הבית בעולם המודרני של ימינו כולל בתוכו מגוון לא מבוטל של אלמנטים בעלי השפעה, דוגמת חלונות ודלתות. למרות שניתן למצוא היום לא מעט סוגים איכותיים של חלונות ודלתות, ממשיכים אלו אשר יוצרו מפרופיל בלגי לספק את התמורה הטובה ביותר לצרכן מכל הבחינות. גם כשמדברים על חלונות בלגים ודלתות שיוצרו על ידיו של פרופיל בלגי, ניתן להבחין היום במספר סוגים נפוצים אשר מוצעים למכירה ברחבי השוק, עליהם יפורט בהרחבה יתרה בהמשכו של המאמר הנוכחי.

1308, 2014

חלונות בלגיים מברזל – כל המידע שכדאי לדעת

חלונות ברזל אופיינו מאז ומתמיד כפופולאריים במחוזותינו, כאשר ממשיכים גם היום למשוך את מרבית תשומת הלב מבחינתם של הצרכנים. מדובר כאן בעיקר על חלונות בלגיים אשר מיוצרים מברזל, המוכתרים היום פעם אחר פעם כ"אופנתיים" והמתאימים ביותר לעיצובי הפנים המודרניים ומהגוונים, הנהוגים היום במרבית חללי הפנים שאנו פוקדים מידי יום. בנוסף, ידועים חלונות מן הסוג הללו ביתרונות לא מעטים ביחס לסוגי חלונות אחרים אשר נפוצים היום ברחבי השוק, עובדה המביאה אותם להישאר עמידים לאורך שנים.

1607, 2015

חלונות ראווה מעוצבים

כל עסק מצליח בעולם של ימינו שואף היום להשפיע כמה שיותר על מי שמוגדרים כ"לקוחותיו הפוטנציאליים", כשנוקט לשם כך במספר אמצעים שיווקיים שונים. בעסקים כמו חנויות למשל, בולט היום השימוש בשירותם של חלונות ראווה מעוצבים, המהווים ללא צל של ספק את אחת הסיבות המרכזיות למשיכה של הלקוחות פנימה. חלון ראווה מהווה היום למעשה "מראה" לחנות כולה, כשמציג לעוברים ולשבים מחוצה לה מן תמונה אשר רומזת עבורם מה יוכלו למצוא במידה ויבחרו להיכנס אליה.

1210, 2015

חלונות בלגים – כל המידע שצריך לדעת

חלונות בלגים נמצאים כבר זמן רב בקדמת הבמה הצרכנית בכל הקשור לנושא של בחירת חלונות. מקורם של החלונות הללו מצוי כמובן ברחביה של יבשת אירופה, בה הופיעו עוד מלפני כשנים רבות, כשהכינוי שניתן להם בישראל משייך אותם למעשה לבלגיה השוכנת במערבה של היבשת. הפופולאריות הגבוהה שהורגשה מסביבם של החלונות הבלגים ברחבי אירופה, הביאה באופן טבעי לייצוא שלהם מחוץ ממנה, כשמדינת ישראל משמשת לאחת הדוגמאות הבולטות לכך. מדובר למעשה בחלונות אשר מאופיינים במגוון רחב של תכונות מרשימות וייחודיות במינן, עליהם נפרט בהרחבה בהמשך המאמר הנוכחי.

202, 2016

חלונות עץ- איכות שמשתבחת עם השנים

עץ משמש מאז ומתמיד כחומר גלם מרכזי לייצור חלונות, כשמקומות רבים בהם נבחר לבקר היום נוכל למצוא לא פעם חלונות העשויים ממנו. במהלך השנים האחרונות, עדים אנחנו להתקדמות משמעותית בכל הנוגע לנושא של חלונות, הבאה לידי ביטוי בכך שניתן היום לייצרם ממספר רב של חומרי גלם איכותיים, כמו גם האפשרות לתכננם ולעצבם באופנים שונים. ההתקדמות הזו לא השאירה כמובן מאחוריה גם את כל מה שנוגע לנושא של חלונות עץ, כשניתן היום למצוא אותם בעיצובים מודרניים ומרשימים במיוחד לכל הדעות.

3112, 2016

התאמת חלונות לבית – סקירה מלאה

כל בית בעולם המודרני של ימינו כולל בתוכו מספר חללים ואזורים פנימיים נפוצים, כשבכל אחד מהם ניתן להבחין בנוכחותו של חלון. בשונה מן העבר, מציע השוק של היום שפע נרחב של סוגי חלונות מעוצבים ואיכותיים לכל הדעות, מתוכם נדרש כל צרכן לבחור את אלו שיספקו את המענה הטוב ביותר לאזורים השונים שבביתו. למרות זאת, לא ניתן להכריז כי מדובר כאן במשימה פשוטה, כשהצרכן אינו תמיד מחזיק באינפורמציה המקצועית הדרושה לשם כך. בהתאם לכך, נפרט בהרחבה במהלך סקירה זו על סוגי החלונות המתאימים ביותר לאזורי הבית השונים, כשלאחר מכן יהיה קל הרבה יותר לכל אחד לבחור את החלונות האיכותיים ביותר לביתו.

603, 2018

חלונות עץ

יש כיום מגוון רחב של חלונות, חלונות עץ נחשבים כיום לסוגי החלונות המומלצים ביותר, הסיבה שבגללה חלון עץ נחשב לעדיף על פני סוגים אחרים של חלונות זה בגלל הסיבות הבאות: רמת איכות גבוהה עמידות לאורך זמן מחירים אטרקטיביים חלונות עץ משלבים בין מחיר טוב, איכות גבוהה, עמידות לאורך זמן וניתן לעצב אותם כמעט בכל צורה, השילוב הזה מבטיח רמת איכות גבוהה ביותר. עם חברת ליסמן תוכלו ליהנות משירות של בניית חלונות עץ ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים ביותר. לקבלת מידע נוסף על חלון עץ עם מחיר אטרקטיבי התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.